Благодійний аукціон

від викладачів КНЛУ "СЕРЦЕ ВІДДАЮ СОЛДАТАМ".

Закінчилась навчальна дисципліна, а від улюбленого викладача на пам'ять лишився тільки підпис у заліковці... Ще й поспілкуватись так і не вдалось: залік - це вам не рандеву, он людині після тебе на потяг додому треба поспішати. А якби ви могли отримати на пам'ять книжку з автографом? Чи малюнок? Чи, скажімо, якби мали нагоду посидіти разом з улюбленим викладачем за горнятком чаю або кави та поговорити не про питання семінару №4, а про життя-буття? А якщо цим ви ще й зможете допомогти захисникам Україні, які у ці дні боронять на Сході нашу державу та бережуть наш з вами спокійний сон? Насправді все можливо!

У цей нелегкий час спільними силами Студради факультету германської філології та викладачів нашого університету організований благодійний онлайн-аукціон, метою якого є збір коштів для придбання речей першої необхідності для наших військових. Усі речі буде передано для відправлення безпосередньо в зону бойових дій.
Закликайте всіх - друзів, знайомих, наших студентів, викладачів, працівників - брати активну участь в аукціоні. Давайте разом допоможемо нашим мужнім і відважним захисникам, країні побороти лютого ворога. Попереду холодна зима - і наша допомога вкрай необхідна на лінії оборони. Коли ми разом - ПЕРЕМОГА неодмінно буде за нами! Впевнені у вашій підтримці!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ!

Адреса ВКонтакті:   http://vk.com/knlu_sertse