Студентська рада

Самоврядування студентів
Київського національного лінгвістичного університету

КОНТАКТИ

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73 (корпус № 1), кім. 304
тел.: +38 (044) 287-26-95
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Офіційний веб-сайт: http://studcouncil.knlu.edu.ua/

 


Положення про студентське самоврядування Київського національного лінгвістичного університету


 

Самоврядування студентів КНЛУ – це самостійна громадська діяльність студентів, яка спрямована на захист та задоволення законних соціальних, творчих, духовних та інших інтересів студентів Київського національного лінгвістичного університету, а також реалізації функцій управління університетом, визначених Положенням про Студентське самоврядування в КНЛУ і затверджених ректором КНЛУ.

Органом студентського самоврядування в Університеті є Студентська рада КНЛУ
Самоврядування має на меті сприяти сумлінному виконанню студентами своїх обов'язків, захищати їхні законні права та інтереси, а також надавати їм можливості гармонійного, творчого й інтелектуального розвитку, умови для самореалізації в інтересах особистості, суспільства і держави.

Студентська рада КНЛУ діє на основі принципів добровільності, демократичності, законності та гласності і виражає інтереси всіх студентів університету, незалежно від раси, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, громадянства, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

У своїй діяльності студрада керується чинним законодавством України, рішеннями Міністерства освіти і науки України, Статутом КНЛУ та Положенням про Студентське самоврядування в КНЛУ.

Для забезпечення умов всебічного і вільного розвитку особистості студента студрада спрямовує свою діяльність за різними напрямками: науково-дослідницький, навчально-виховний, культурний, спортивний, фандрайзинг, зовнішнє співробітництво тощо.

Найактуальнішим питанням для кожного студента всіх часів залишається порозуміння з адміністрацією Університету та його професорсько-викладацьким складом, і саме зв'язуючою ланкою в цій системі є Студентська рада, яка сприяє встановленню гармонійних відносин та захищає права й інтереси студентів.

Важливим аспектом у діяльності студради є пропаганда здорового способу життя, а також активного, цікавого та корисного використання вільного часу.

Студентська рада КНЛУ плідно співпрацює зі студентськими організаціями інших вищих навчальних закладів, представляє університет у місцевих, регіональних і всеукраїнських студентських та молодіжних організаціях, що надає можливість у встановленні нових контактів, реалізації спільних проектів, обміну досвідом. Студентська рада КНЛУ бере активну участь у діяльності Студентської ради м. Києва, Студентської ради при Голосіївській міській державній адміністрації в м. Києві, Української асоціації студентського самоврядування.

 


<< АРХІВ ГАЗЕТИ "СТУДЕНТСЬКИЙ МЕРИДІАН" >>


Зберегти

Зберегти

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти