Уповноважена особа із закупівель / спрощених закупівель

Уповноважена особа із закупівель / спрощених закупівель – Хусаінов Руслан Володимирович, помічник ректора, старший викладач кафедри менеджменту і маркетингу КНЛУ

Контактна інформація:
вул. Велика Васильківська, 73, кім. 328 (I корпус)
Роб.тел.: (044) 287-40-24

Агент з постачання – Корженко Наталія Михайлівна

03150, Україна, м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73, кім. 116 (I корпус)
Моб.тел.: (097) 8349187

Відповідно до ч. 10 ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» Уповноважена особа:
1) планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі закупівель;
2) здійснює вибір процедури закупівлі;
3) проводить процедури закупівель/спрощені закупівлі;
4) забезпечує рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
5) забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених цим Законом;
6) забезпечує оприлюднення в електронній системі закупівель інформації, необхідної для виконання вимог цього Закону;
7) здійснює інші дії, передбачені цим Законом.

Нормативно-правові акти України з питань публічних закупівель:

• Закон України «Про публічні закупівлі»
  • Закон України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони»
  • Закон України «Про електронні документи та електронний документообіг»
  • Закон України «Про електронний цифровий підпис»
  • Закон України «Про доступ до публічної інформації»
  • Закон України «Про Антимонопольний комітет України»
  • Закон України «Про запобігання корупції»

Нормативні документи Київського національного лінгвістичного університету, що регулюють діяльність Уповноваженої особи із закупівель / спрощених закупівель:

1. Положення про уповноважену особу, що затверджене наказом ректора Київського національного лінгвістичного університету від №363-о від 30.07.2020.
  2. Наказ про призначення уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівлі / спрощених закупівель КНЛУ №430-о від 15.09.2020.
  3. Наказ про призначення відповідальною особою за організацію та проведення закупівель товарів / послуг, пов’язаних із запобіганням виникненню та поширенню короно вірусної хвороби (COVID-19) №533-о від 19.11.2020.