Обміни за двосторонніми договорами


Практичне виконання двосторонніх угод за програмами міжнародних обмінів
з іноземними ВНЗ-партнерами у 2016 р.


1. МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

КНЛУ направив:

23 (рази) для участі у міжнародних наукових і науково-практичних конференціях, навчальних семінарах, курсах підвищення кваліфікації, координаційних нарадах за кордоном;

29 науково-педагогічних працівників  КНЛУ здійснили мовне та наукове стажування: 3 – у Федеративній Республіці Німеччина; 2 – у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії; 1 – в  Японії; 7 – у Королівстві Іспанія; 2 – в Арабській Республіці Єгипет; 1 – в Австрійській Республіці; 3 – у Французькій Республіці; 1 – у Республіці Корея; 1 – у Чеській Республіці; 1 – в Угорщині, 2 – у Республіці Польща, 1 – у Республіці Вірменія, 1 – в Королівстві Марокко, 3 – у Китайській Народній Республіці. У порівнянні з 2015 календарним роком показник  відрядження / направлення на мовне та наукове стажування збільшився на 59 %.

КНЛУ прийняв та оформив відповідну реєстрацію:

22 іноземним науково-педагогічним працівникам з метою підвищення якості викладання мовних дисциплін у КНЛУ протягом 2016 календарного року (для викладання китайської мови: доц. Ши Яцзюнь, викл. Чжу Цзінтао, викл. Чжень Бовень, викл. Чжао Лулу, викл. Сунь Ботін, викл. Дін Сюй, викл. Цзя Яочен,  викл. Ан Дон, викл. Дун Сюесун, викл. Мен Сяо,  викл. Дун Хуаньхуань, викл. Гао Цянь, викл. Ма Шуянь, викл. Ван Боцюнь; для викладання в’єтнамської мови – викл. Дао Кунь Нга; для викладання французької мови – викл. Марьон Сюсе та викл. Мод Капман; для викладання чеської мови – викл. Радка Гарбузова; для викладання іспанської мови – викл. Гарсія Беренгуель Хав’єр; для викладання німецької  мови – викл. Клотц Людмила; для викладання англійської  мови – викл. Наталі Ханлет; для викладання перської  мови – д-р Джабрі Сусан).

 

2. АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ

КНЛУ  направив:

У 2016 навчальному  році 211 студентів КНЛУ взяли участь у програмах академічної мобільності в закордонних університетах:
15 студентів – у міжнародних наукових і науково-практичних конференціях та навчальних семінарах за кордоном;
136 студентів пройшли мовне стажування / навчання (ВНЗ Китайської Народної Республіки – 60 студентів; Республіки Корея – 18 студентів; Королівства Іспанія – 11 студентів; Федеративної Республіки Німеччина – 4 студенти; Французької Республіки – 6 студентів; Португальської Республіки – 1 студент;  Грецької Республіки – 2 студенти; Японії – 3 студенти; Республіки Польща – 13 студентів; Канади – 1 студент; Арабської Республіки Єгипет – 1 студент; Королівства Марокко – 5 студентів; Угорщини – 1 студент; Чеської Республіка – 9 студентів; Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії – 1 студент);
60 студентів різних факультетів КНЛУ взяли участь у міжнародних літніх мовних школах за кордоном у таких закордонних ВНЗ: Університет ім. Лоранда Етвьоша, Угорщина (8); Університет м. Гент, Королівство Бельгія (2); Університет м. Зейст,  Королівство Нідерландів (2); Університет м. Турку (1) та Університет м. Оулу  (2), Фінляндська Республіка; Афінський національний університет імені Каподистрії, Грецька Республіка (2); за підтримки Японської Фундації (16), Тяньцзінський університет іноземних мов (6) та інші ВНЗ КНР (21).

КНЛУ прийняв:

13 іноземних студентів – на факультет слов’янської філології та на підготовче відділення для іноземних громадян (з них – 4 за двосторонньою Угодою між КНЛУ та Сіньцзянським університетом фінансів та економіки, КНР; 9 – за направленням Міністерства освіти і науки України із КНР, Алжирської Народної Демократичної Республіки та Соціалістичної Республіки В’єтнам) для проходження мовного стажування та навчання за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями.

У порівнянні з 2015 календарним роком академічна мобільність викладачів збільшилася на 59 % , а студентів – на 33 %.

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти