Персональний склад ректорату

Склад ректорату
Київського національного лінгвістичного університету

1. Васько Роман Володимирович, ректор КНЛУ, доктор філологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України.

2. Альонкіна-Плєшко Дар’я Володимирівна, начальник Центру інформаційно-комунікаційних технологій, Адміністратор ЄДЕБО Університету.

3. Волинець Людмила Григорівна, начальник відділу кадрів.

4. Воронцова Катерина Володимирівна, Уповноважений з антикоруп-ційної діяльності Університету.

5. Дев’ятка Анастасія Валентинівна, голова первинної профспілкової організації студентів і аспірантів КНЛУ.

6. Єсипович Катерина Петрівна, декан факультету романської філології і перекладу, кандидат філологічних наук, доцент.

7. Жданова Наталія Сергіївна, декан факультету туризму, бізнесу і психології, кандидат педагогічних наук, доцент.

8. Захарчук Леся Григорівна, завідувач загального відділу.

9. Зєня Любов Яківна, декан факультету перекладознавства, доктор педагогічних наук, доцент.

10. Зінченко Оксана Анатоліївна, доцент кафедри германської і фіно-угорської філології імені професора Г. Г. Почепцова, кандидат філологічних наук, відповідальна за координацію виховної роботи в Університеті.

11. Іванюха Наталія Анатоліївна, головний бухгалтер.

12. Комова Олена Станіславівна, завідувач музею КНЛУ, голова первинної профспілкової організації КНЛУ.

13. Корольова Алла Валер’янівна, проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор.

14. Кудіна Валерія Василівна, доцент кафедри педагогіки і методики викладання іноземних мов й інформаційно-комунікаційних технологій, кандидат педагогічних наук, начальник навчально-методичного відділу на 0,5 ставки за сумісництвом.

15. Лебедко Тамара Володимирівна, начальник господарчого відділу.

16. Майєр Наталія Василівна, начальник Центру навчання іноземних мов і післядипломної освіти, доктор педагогічних наук, професор.

17. Максименко Анатолій Петрович, проректор з навчально-виховної роботи і міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор.

18. Миренко Діана Володимирівна, начальник Центру моніторингу якості освіти і освітньої діяльності.

19. Мойсеєнко Ірина Павлівна, декан факультету германської філології, кандидат філологічних наук, доцент.

20. Москалюк Галина Вікторівна, начальник редакційно-видавничого відділу.

21. Мунтян Олександр Олександрович, декан факультету слов’янської філології, кандидат філологічних наук, доцент.

22. Пожар Анастасія Борисівна, начальник відділу міжнародного співробітництва та академічної мобільності.

23. Решетник Ольга Анатоліївна, завідувач аспірантури.

24. Скуратовська Лариса Іванівна, директор бібліотеки.

25. Соловей Мирослав Іванович, проректор з навчально-виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України.

26. Солопов Нікіта Артемович, голова студентської ради КНЛУ, студент ІІІ курсу факультету перекладознавства, перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, денна форма здобуття освіти.

27. Сорокін Сергій Володимирович, декан факультету сходознавства, кандидат філологічних наук, доцент.

28. Стефанова Наталія Олександрівна, учений секретар, доктор філологічних наук, доцент, секретар ректорату.

29. Хусаінов Руслан Володимирович, проректор з адміністративно-господарчої роботи.

30. Шишак Любомир Васильович, директор Центру культури і мистецтв КНЛУ.