Наукове студентське товариство

 

Положення про наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Київського національного лінгвістичного університету

 

Про товариство

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТСАДМВ) КНЛУ є правонаступником Ради молодих учених і функціонує на основі статуту з червня 2016 р. До Ради НТСАДМВ входять молоді науковці та студенти всіх факультетів університету.


Мета роботи

Метою роботи НТСАДМВ є створення сприятливих умов для залучення до активної наукової діяльності та інформування про основні здобутки у різних галузях науки студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених КНЛУ.

Основні завдання НТСАДМВ Університету:
– залучення студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених до науково-дослідної роботи;
– надання інформації щодо сучасних методик проведення наукових досліджень;
– сприяння в підготовці та проведенні всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій;
– залучення студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених до участі у науково-практичних семінарах та тренінгах із актуальної наукової тематики;
– організація співпраці з науковими товариствами провідних вишів України;
– сприяння активізації міжнародної науково-дослідної роботи серед молодих науковців та студентів КНЛУ


Основні напрямки роботи

НТСАДМВ проводить роботу по активізації науково-дослідної роботи молодих науковців та студентів КНЛУ, а саме: участі студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, інформаційно-методичних семінарах, тренінгах, наукових круглих столах. Надає  інформацію щодо можливої участі молодих науковців і студентів у державних галузевих та міжнародних освітніх програмах. Для активізації цієї роботи наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених співпрацює з науковим відділом, міжнародним відділом та відділом аспірантури та докторантури КНЛУ.


Участь у товаристві
Товариство нараховує близько 300 осіб.
Товариством створена власна інформаційна сторінка в мережі Facebook (https://www.facebook.com/rmvknlu/), в якій зареєстровані та є користувачами студенти і молоді науковці КНЛУ та інших вишів України.
На головній сторінці НТСАДМВ в мережі Facebook постійно надається інформація про можливість участі у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, про участь у міжнародних програмах стажування, про можливість отримання міжнародних грантів та наукових стипендій, про відкриті лекції провідних науковців та фахівців-практиків різних галузей, про можливості участі у різноманітних тренінгах, круглих столах, семінарах і конкурсах. На головній сторінці НТСАДМВ в мережі Facebook також міститься інформація про видання, які входять до наукометричних баз даних.


Нормативні документи

Діяльність НТСАДМВ відбувається відповідно до Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених прийнятого Вченою радою університету, Статуту Університету та Закону України «Про вищу освіту».

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти