Факультет германської філології

Ukrainian English 

 


До уваги вступників на навчання
за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти 2022 року!

Факультет германської філології і перекладу щиро запрошує вступників та їхніх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться
онлайн 11 червня 2022 року об 11:30 на платформі Microsoft Teams.

Чекаємо на зустріч з Вами!

Приєднуйтеся за посиланням:

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/...

 


До уваги вступників на навчання
за другим (магістерським) рівнем вищої освіти 2022 року!

Факультет германської філології і перекладу щиро запрошує вступників на День відкритих дверей, який відбудеться
онлайн 09 червня 2022 року об 14:45 на платформі Microsoft Teams.

Чекаємо на зустріч з Вами! 

Приєднуйтеся за посиланням:

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/...

 


 

 

З сумом і жалем повідомляємо, що дружна Університетська родина зазнала тяжкої, непоправної втрати – раптово, до болю дочасно в масштабній автокатастрофі на Рівненщині  обірвалося життя студентки факультету германської філології Алімової Султаніє Абкерімівни.

Султаніє назавжди залишиться в пам’яті одногрупників, викладачів, працівників Університету світлою і щирою, доброю душею дівчиною, яка зачаровувала всіх своєю усмішкою, бажанням допомогти, прагненням до знань та жагою до життя.

У ці скорботні дні висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Султаніє!

Світла пам’ять Султаніє!

Ректорат, професорсько-викладацький склад, студенти.


 

З метою забезпечення якості освітнього процесу в Університеті в умовах воєнного стану вчена рада Київського національного лінгвістичного університету 25 березня 2022 р.

У Х В А Л И Л А:

Відновити з 30 березня 2022 р. освітній процес в Університеті в дистанційному форматі (перший (бакалаврський) і другий (магістерський) рівні вищої освіти; денна і заочна форми здобуття освіти). Установити, що навчальні заняття зі здобувачами вищої освіти проводяться в реальному часі у форматі онлайн відповідно до затверджених і оприлюднених в установленому порядку розкладів занять з понеділка по суботу включно в першу зміну. Початок занять – 08.00.

Взяти до уваги, що освітній процес для студентів спеціальності 035 Філологія, спеціалізація 035.034 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – російська (перший (бакалаврський) і другий (магістерський) рівні вищої освіти) відновлено в дистанційному форматі з 21 березня 2022 р.

Ухвала вченої ради Університету введена в дію наказом ректора від 25 березня 2022 р. № 116-о і оприлюднена на сайті КНЛУ.


УХВАЛА
вченої ради Університету «Про відновлення освітнього процесу в Київському національному лінгвістичному університеті (перший (бакалаврський) і другий (магістерський) рівні вищої освіти; денна і заочна форми здобуття освіти»
від 25 березня 2022 р.

Ректорат


 


 

Рейтинг успішності студентів денної форми здобуття освіти факультету германської філології, які навчаються за державним замовленням, за І семестр 2021/2022 н. р. (I-IV курси першого (бакалаврського) рівня вищої освіти), I курс другого (магістерського) рівня вищої освіти

Реєстр студентів денної форми здобуття освіти факультету германської філології, які навчаються за державним замовленням, для призначення академічної стипендії та академічної стипендії за особливі успіхи в навчанні на II семестр 2021/2022 н. р. (з 01 лютого 2022 р. по 30 червня 2022 р.) (I-IV курси першого (бакалаврського) рівня вищої освіти)

Реєстр студентів денної форми здобуття освіти факультету германської філології, які навчаються за державним замовленням, для призначення академічної стипендії та академічної стипендії за особливі успіхи в навчанні на II семестр 2021/2022 н. р. (з 01 лютого 2022 р. по 30 червня 2022 р.), I курс другого (магістерського) рівня вищої освіти

 

Вступнику 2022 року

 

 

ДО УВАГИ
здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників
і співробітників Університету!

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2021 р. № 1096 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236» і від 12 листопада 2021 р. № 553-о «Про заходи щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2021 р. № 1096», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 23 квітня 2021 р. № 4 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», листа Міністерства освіти і науки України від 25 січня 2022 р. № 1/1266-22 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки», з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, дотримання в Університеті протиепідемічних заходів, з метою забезпечення неперервності освітнього процесу в КНЛУ, на часткову зміну ухвали вченої ради Університету від 09 грудня 2021 р. «Про організацію освітнього процесу в Київському національному лінгвістичному університеті з 10 січня 2022 р. (перший (бакалаврський), другий (магістерський) і третій (освітньо-науковий)  рівні вищої освіти; денна і заочна форми здобуття освіти)» вчена рада Київського національного лінгвістичного університету 27 січня 2022 р.


У Х В А Л И Л А:

1.  Запровадити в Університеті дистанційне навчання з 01 лютого 2022 р. (перший (бакалаврський), другий (магістерський) і третій (освітньо-науковий) рівні вищої освіти; усі форми здобуття освіти).

2.  Передбачити, що навчальні заняття зі здобувачами вищої освіти в зазначений вище період проводяться в реальному часі у форматі онлайн відповідно до затверджених в установленому порядку розкладів занять.

Установити, що освітній процес на всіх факультетах Університету з 01 лютого 2022 р. здійснюється в першу зміну. Початок занять – 08:00.

Ухвала вченої ради Університету введена в дію наказом ректора від 27 січня 2022 р. № 50-о.

Ректорат


  

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ ЗДОБУТТЯ ОСВІТИ
ФАКУЛЬТЕТУ ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, 
ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ 
ЗА ПЕРШИМ (БАКАЛАВРСЬКИМ) 
І ДРУГИМ (МАГІСТЕРСЬКИМ) РІВНЯМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

У період з 14 по 25 січня 2022 р. включно Ви можете подати до деканату факультету документи, які підтверджують Ваші здобутки в науковій, спортивній, творчій і громадській роботі за І семестр 2021/2022 н. р. (вересень 2021 р. – січень 2022 р.) для врахування їх при формуванні рейтингу успішності студентів за І семестр 2021/2022 н. р. 

Перелік видів наукової, спортивної, творчої і громадської роботи зазначений у Додатку 1 «Порядок формування рейтингу успішності студентів Київського національного лінгвістичного університету» до Правил призначення академічних стипендій студентам, аспірантам і докторантам у Київському національному лінгвістичному університеті, які затверджені вченою радою Університету 10 лютого 2017 р. 

Деканат факультету
германської філології


  

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ ЗДОБУТТЯ ОСВІТИ
ФАКУЛЬТЕТУ ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, 
ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ 
ЗА ПЕРШИМ (БАКАЛАВРСЬКИМ) 
І ДРУГИМ (МАГІСТЕРСЬКИМ) РІВНЯМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Студенти, які мають право на призначення соціальної стипендії відповідно до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам вищих навчальних закладів» (зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМ України від 08.02.2017 р. № 81), мають подати до деканату факультету германської філології (ауд. 319) власноруч написану заяву для продовження виплати соціальної стипендії та власноруч написану заяву (2 примірники) та відповідні документи (в двох примірниках) для призначення виплати соціальної стипендії до 26 січня 2022 р. включно

Деканат факультету
германської філології


 

 

 ДО УВАГИ

всіх здобувачів вищої освіти і працівників Університету!

На виконання рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 грудня 2021 р. (протокол № 47) про скасування з 07 грудня 2021 р. «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у м. Києві, рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської  міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 листопада 2021 р. (протокол № 76) про відновлення з 22 листопада 2021 р. освітнього процесу в приміщеннях закладів освіти всіх типів та форм власності (спеціалізованої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової (передвищої, вищої освіти), з метою підвищення ефективності  освітнього процесу в умовах адаптивного карантину вчена рада Київського національного лінгвістичного університету 09 грудня 2021 р. прийняла рішення про те, що:

1. Освітній процес в Університеті з 10 січня 2022 р. проводиться у змішаному форматі (blended learning) відповідно до затверджених в установленому порядку Графіків навчального процесу на І і ІІ семестри 2021/2022 н. р., розкладів занять,  заліково-екзаменаційних сесій, розкладів проведення атестаційних іспитів і захисту кваліфікаційних робіт (перший (бакалаврський), другий (магістерський) і третій (освітньо-науковий) рівні вищої освіти; денна і заочна форми здобуття освіти).

2. З 10 січня 2022 р. практичні і семінарські заняття, практична підготовка, заліки, диференційовані заліки та іспити, атестаційні іспити, захист кваліфікаційних робіт, складання академічної заборгованості і академічної різниці проводяться у звичайному порядку (у форматі офлайн), а консультації, лекційні заняття – у реальному часі у форматі онлайн (крім спеціальності 035 Філологія, спеціалізація 035.034 Слов’янські мови та література (переклад включно), перша – російська).

Передбачено, що якщо лекційний потік не перевищує 32 здобувачі вищої освіти, то лекційні заняття за рішенням декана відповідного факультету можуть проводитися у звичайному порядку (у форматі офлайн).

3. До роботи (виконання робіт), до участі в освітньому процесі допускаються лише ті працівники Університету, які подали копію документа, що підтверджує проходження вакцинації від COVID-19, або копію медичного висновку про наявність протипоказань до вакцинації проти COVID-19, що виданий закладом охорони здоров’я. 

Рішення вченої ради Університету від 09 грудня 2021 р. введено в дію
наказом ректора від 09 грудня 2021 р.  № 616-о.

Ректорат


 

Шановні студенти та колеги!

Кафедра англійської філології, перекладу і філософії мови імені професора О. М. Мороховського запрошує взяти участь в онлайн події “Open microphone”. Запрошений гість - Боярин Тетяна Володимирівна, HR Brand manager at Ajax Systems. Тема доповіді: CV - концепція, оформлення, лайфхаки.

Зустріч відбудеться за посиланням:

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/...

10.12.2021 о 15.00.

Чекаємо на Вас з нетерпінням.

 


 

Студентська виборча кампанія 2021 р.

 


 

Поселення до гуртожитків Університету студентів факультету германської філології 

Наказ № 660-о від 29.12.2021 р.

  

Наказ № 80-о від 08.02.2021 "Про введення в дію ухвал вченої ради Університету від 08 лютого 2021 р."

 


 

ДО ВІДОМА СТУДЕНТІВ
ФАКУЛЬТЕТУ ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ!!!

Оплату за навчання, проживання в гуртожитку та за електроенергію
здійснювати за такими реквізитами:

Одержувач: Київський національний лінгвістичний університет

Код (ЄДРПОУ) 02125289

UA598201720313211002201016438 - плата за навчання

UA848201720313281002202016438 - плата за проживання в гуртожитках

UA278201720343101002200016438 - плата за електроенергію

Державна казначейська служба України, м. Київ

Бухгалтерія.

 

 


 

Додаток до наказу ректора
від 27 серпня 2020 р. № 392-о

РОЗКЛАД

дзвінків у Київському національному
лінгвістичному університеті з 01 вересня 2020 року

I пара 08:00 - 09:20
II пара 09:40 - 11:00
III пара 11:20 - 12:40
IV пара 13:00 - 14:20
V пара 14:40 - 16:00
VI пара 16:20 - 17:40
VII пара 18:00 - 19:20

 


 

 

 

Заснований 12 березня 2011 року (в результаті реорганізації факультету англійської мови і факультету німецької мови)

 

Спеціальності, спеціалізації, освітньо-професійні програми

 

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

Денна форма здобуття освіти

1. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська

Освітньо-професійна програма Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад

2. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.04 Германські мови та літератури (переклад включно)

Освітньо-професійна програма Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад

3. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.042 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – нідерландська

Освітньо-професійна програма Нідерландська мова і література, друга іноземна мова, переклад

4. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.04 Германські мови та літератури (переклад включно)

Освітньо-професійна програма Нідерландська мова і література, друга іноземна мова, переклад

5. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.043 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька

Освітньо-професійна програма Німецька мова і література, друга іноземна мова, переклад

6. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.04 Германські мови та літератури (переклад включно)

Освітньо-професійна програма Німецька мова і література, друга іноземна мова, переклад

7. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.071 Угро-фінські мови та літератури (переклад включно), перша – угорська

Освітньо-професійна програма Угорська мова і література, друга іноземна мова, переклад

8. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.07 Угро-фінські мови та літератури (переклад включно)

Освітньо-професійна програма Фінська мова і література, друга іноземна мова, переклад

9. Спеціальність 014 Середня освіта
Спеціалізація 014.021 Англійська мова і література
Спеціалізація 014.02 Мова і література (англійська)

Освітньо-професійна програма Іноземні мови та літератури, методика навчання іноземних мов і зарубіжної літератури (англійська мова і друга західноєвропейська мова)

10. Спеціальність 014 Середня освіта
Спеціалізація 014.022 Німецька мова і література
Спеціалізація 014.02 Мова і література (німецька)

Освітньо-професійна програма Іноземні мови та літератури, методика навчання іноземних мов і зарубіжної літератури (німецька мова і друга західноєвропейська мова)

 

Другий (магістерський) рівень вищої освіти

Денна форма здобуття освіти

1. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська

Освітньо-професійна програма Сучасні філологічні студії (англійська мова і друга іноземна мова): лінгвістика та перекладознавство

2. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська

Освітньо-професійна програма Сучасні філологічні студії (англійська мова): лінгвістика та перекладознавство

3. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська

Освітньо-професійна програма Світова література і художній переклад (англійська мова і друга іноземна мова)

4. Спеціальність 035 Філологія
спеціалізація 035.042 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – нідерландська

Освітньо-професійна програма Сучасні філологічні студії (нідерландська мова і друга іноземна мова): лінгвістика та перекладознавство

5. Спеціальність 035 Філологія
спеціалізація 035.043 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька

Освітньо-професійна програма Сучасні філологічні студії (німецька мова і друга іноземна мова): лінгвістика та перекладознавство

6. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.072 Угро-фінські мови та літератури (переклад включно), перша – фінська

Освітньо-професійна програма Сучасні філологічні студії (фінська мова і друга іноземна мова): лінгвістика та перекладознавство

7. Спеціальність 014 Середня освіта
Спеціалізація 014.021 Англійська мова і література

Освітньо-професійна програма Англійська мова і друга західноєвропейська мова, зарубіжна література, методика навчання іноземних мов і культур у вищих навчальних закладах

8. Спеціальність 014 Середня освіта
Спеціалізація 014.021 Англійська мова і література

Освітньо-професійна програма Викладання європейських мов на основі комбінованих технологій (англійська мова і друга західноєвропейська мова)

9. Спеціальність 014 Середня освіта
Спеціалізація 014.022 Німецька мова і література

Освітньо-професійна програма Німецька мова і друга західноєвропейська мова, зарубіжна література, методика навчання іноземних мов і культур у закладах вищої освіти

Заочна форма здобуття освіти

1. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська

Освітньо-професійна програма Сучасні філологічні студії (англійська мова і друга іноземна мова): лінгвістика та перекладознавство

2. Спеціальність 035 Філологія
Спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська

Освітньо-професійна програма Сучасні філологічні студії (англійська мова): лінгвістика та перекладознавство

 


Керівний склад:

  • Декан факультету – кандидат філологічних наук, доцент Мойсеєнко Ірина Павлівна
  • Заступник декана з навчально-виховної роботи – доцент кафедри англійської філології, перекладу і філософії мови імені професора О. М. Мороховського, кандидат філологічних наук Андрущенко Ірина Олександрівна

 


Звіт про діяльність факультету германської філології Київського національного лінгвістичного університету у 2020 роціКафедри факультету


з/п

Назва кафедри

Завідувач кафедри

1.

Кафедра германської і фіно-угорської філології імені професора Г. Г. Почепцова проф. Шутова М. О.

2.

Кафедра фонетики і практики англійської мови

доц. Гнезділова Я. В.

3.

Кафедра англійської філології, перекладу і філософії мови імені професора О. М. Мороховського

проф. Маріна О. С.

4.

Кафедра німецької филології

проф. Гамзюк М. В.

 

КОНТАКТИ

03150, Украина
м. Київ-150,
вул. Великая Васильківська, 73 (корпус № 1), кім. 319,
тел .: +38 (044) 287-40-41
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Вибіркові дисципліни факультету германської філології

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

– Каталоги вибіркових навчальних дисциплін факультету германської філології:

Спеціальність 035 Філологія

Спеціальність 014 Середня освіта

Загальноуніверситетський каталог вибіркових навчальних дисциплін


Другий (магістерський) рівень вищої освіти

– Каталоги вибіркових навчальних дисциплін факультету германської філології:

Спеціальність 035 Філологія

Спеціальність 014 Середня освіта

Загальноуніверситетський каталог вибіркових навчальних дисциплін

 

Розклад денної форми здобуття освіти факультету германської філології

 

Розклад занять

 

 

 

Оглядові лекції для здобувачів вищої освіти 2021/2022 н. р.

 

Розклад атестації здобувачів вищої освіти
2021/2022 навчального року

 

Розклад
весняно-літньої заліково-екзаменаційної сесії
2021/2022 навчального року

 

Розклад
літньої заліково-екзаменаційної сесії
2021/2022 навчального року

 


Графік навчального процесу на І – II семестри 2021 – 2022 н. р., денна форма здобуття освіти


 

Розклад заочної форми здобуття освіти факультету германської філології

Положення

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти