Листи на фронт

Ми носим в серці Батьківщину милу,
бо знаєм: в світі іншої нема
(А. Малишко)

Сьогодні, у ці скрутні для нашої країни часи, ми переживаємо справжнє духовне єднання. Мужні чоловіки, які захищають український народ на Сході, вже стали героями. Вони – наша впевненість у завтрашньому дні, наш щит, а ми – гвинтики, які вкручені в цей щит. І дуже важливо, щоб наші захисники відчували нашу підтримку – матеріальну і моральну, бо в єдності сила. Поки на війні гинуть люди за мир, за незалежність і свободу України, утримуючи лютого ворога, ми не маємо ніякого права стояти осторонь подій.

Людмила Михайлівна Пашинська ініціювала написати листи підтримки на фронт. Відгукнулись майже всі студенти, вийшло близько ста палких і щирих послань. Ці листи будуть відправлені волонтерським зв’язком на самісіньку передову, у найгарячіші точки.

Нашим хлопцям потрібна підтримка, тож звертайтеся зі своїми листами до Людмили Михайлівни на кафедру української філології та славістики (каб. 346). Наші захисники повинні відчувати, що ми разом з ними до кінця, до ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАШИМ ВІДВАЖНИМ ГЕРОЯМ!

Гуща Сергій , студент факультету
германської філології