Бібліотека

Нагородження студентів-переможців конкурсу мультимедійних презентацій, присвячених відзначенню Дня європейських мов

Цьогорічний конкурс традиційно проводився серед студентів- першокурсників факультетів германської філології, сходознавства та романської філології. За тематикою конкурсу “Мовні стратегії у полікультурних суспільствах” студенти підготували понад 300 мультимедійних презентацій, у яких намагалися висвітлити актуальні й дискусійні питання мовних ситуацій у країнах Європи: від прамов до сучасних форм існування мов та діалектів.

Переможцями цьогорічного конкурсу стали:

I місце:
Ярмошенко Олександра, МЛі 01-14,
“Становлення та функціонування іспанської мови”
Ілляшенко Юлія, МЛнім 22-14,
“Англійська як провідна європейська мова”

II місце:
Шмунь Н., МЛа 04-14, “Польська мова”,
Перепелиця Віта, МЛнім 26-14, “Іспанська мова”

III місце:
Васильєва Олександра, МЛпол 18-14,  “Грецька мова”
Бакай Алевтина, МЛа 03-14, “Нідерландська мова”
Низовець Альона, МЛі 01-14, “Далматинська мова”

Кафедра загального і порівняльного мовознавства та новогрецької філології щиро вітає всіх учасників конкурсу, а особливо тих, які посіли призові місця. Бажаємо успіхів, натхнення і подальшій реалізації своєї мовної креативності. Презентації переможців конкурсу, а також кращі презентації інших студентів можна подивитися тут.