Звіт про участь у Міжнародній науково-студентській конференції

20-23 листопада 2014 р. на базі Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка в рамках співробітництва з Австрійською бібліотекою м. Дрогобич та кафедрою німецької мови Львівського університету було проведено Міжнародну науково-студентську конференцію «Перша Світова війна в австрійській літературі в інтерпретації Берти Зуттнер».

Обличчя Київського національного лінгвістичного університету, а саме кафедри німецької філології та перекладу і прикладної лінгвістики було достойно представлено студентками магістратури та бакалаврату Кругляк Аліною та Сапега Валерією.

Валерія Сапега успішно виступила з доповіддю «Публіцистична та літературна боротьба Карла Крауза проти Першої світової війни» в перший день конференції, а на другий день її було обрано модератором дискусій на тему конференції.

Кругляк Аліна виступила з доповіддю на тему «Війни та миру в антивоєнному романі Еріха-Марії Ремарк «На Західному фронті без змін» та типологічні паралелі в романі «Сталеві грози» Ернста Юнгера». Вітаємо студенток з дебютом на Міжнародній науковій студентській конференції і зичимо всіляких успіхів та творчого натхнення у подальшій науковій діяльності.