ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з італійської мови

З 19 по 21 квітня на базі кафедри романської і новогрецької філології та перекладу факультету перекладачів Київського національного лінгвістичного університету за підтримки Італійського інституту культури в Києві та Спілки Данте Аліг’єрі м. Києва відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з італійської мови.

16 студентів усіх курсів бакалаврату з семи університетів чотирьох міст України взяли участь у змаганні. У роботі журі були задіяні кращі викладачі провідних вищих навчальних закладів України, а також лектори Італійського інституту культури.

За результатами олімпіади:

перемогу отримала студентка Львівського національного університету імені Івана Франка Кокуєнко Вікторія Іванівна;

друге місце посіла студентка Київського національного лінгвістичного університету Холявицька Вілена Вікторівна;

третє місце розділили студентки Одеського національного університету імені І.І. Мечникова та Київського національного університету імені Тараса Шевченка Якубовська Анастасія Русланівна та Дощенко Таїсія Анатоліївна.

Фотогалерея олімпіади >>