Звіт з міжнародної конференції: "Міжкультурна комунікація і переклад"

12 квітня 2017 року кафедра романської і новогрецької філології та перекладу факультету перекладачів Київського національного лінгвістичного університету провела Міжнародну конференцію "Міжкультурна комунікація і переклад", у якій взяли участь науковці з України, Бельгії, Італії, Греції, Аргентини, Франції.

Організатор: доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри романської і новогрецької філології та перекладу факультету перекладачів Київського національного лінгвістичного університету Корбозерова Ніна Миколаївна.

З вітальним словом виступив Аріель Санчес Ромеро Макс, аташе з питань культури і консул Посольства Аргентини в Україні.

На пленарному засіданні виступили:

Агапіос Калогноміс, Перший секретар Посольства Грецької Республіки в Україні.

Тищенко К.М., доктор філологічних наук, професор Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Пилипенко Р.Є., доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри німецької філології та перекладу і прикладної лінгвістики Київського національного лінгвістичного університету.

Торстен Лойшнер,
доктор філологічних наук, професор, м. Гент, Бельгія.

Пермінова А.В., доктор філологічних наук, професор кафедри теорії і практики перекладу англійської мови Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Некряч Т.Є., кандидат філологічних наук, професор кафедри філології і філософії імені професора О.М. Мороховського Київського національного лінгвістичного університету.

Романова С.В., кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та історії світової літератури імені професора В.І. Фесенко Київського національного лінгвістичного університету.

За матеріалами конференції готується збірник наукових праць.

Фотогалерея новини >>