Органи судової влади відкривають свої двері для студентів ФЕП

15 жовтня 2015 р. за ініціативи доцента кафедри права Людмили Петрівни Гаращенко та за сприяння керівництва Апеляційного суду міста Києва було організовано  та проведено екскурсію для студентів факультету економіки і права КНЛУ, напрям підготовки "Правознавство", до Апеляційного суду міста Києва,основною метою якої було вивчення історії становлення і розвитку судової влади в Україні та ознайомлення студентів з практичною стороною професії юриста.

У холі будинку Апеляційного суду відвідувачів зустріли співробітники суду Журавель Олена Анатоліївна - начальник відділу архівного діловодства та музейної справи,  Місюра Ольга Олександрівна - старший консультант відділу договірно-правової роботи матеріально-технічного та господарського забезпечення та інші співробітники суду, які провели оглядову екскурсію. Студенти отримали інформацію про повноваження, порядок організації та діяльності Апеляційного суду м. Києва та іншу корисну інформацію, яка сприятиме підвищенню правової обізнаності майбутніх юристів. Гості відчули себе учасниками  судового процесу, побувавши у справжніх залах для судових засідань. Від розпорядника суду дізнались про систему забезпечення порядку та безпеки під час судових засідань, про спеціальну систему доправлення до суду потенційно небезпечних підсудних, про існуючу в суді систему захисту свідків. Не залишили байдужими майбутніх юристів також сучасні технології, якими оснащений суд для проведення засідань в режимі відеоконференцій.

Ескурсія включала також огляд музейної експозиції, під час якої було висвітлено історію становлення, основні засади діяльності, завдання та функції Апеляційного суду м. Києва.

Подібні заходи дають змогу студентам побачити  практичну сторону професії, яку вони здобувають на ФЕП в КНЛУ.

Висловлюємо велику повагу і вдячність співробітникам Апеляційного суду м. Києва за можливість відвідати суд та чудову екскурсію!

Факультет економіки і права

більше фотографій див. у фотогалереї новини>>