«Міс КНЛУ 2014»

03.04.2014 у Київському національному лінгвістичному університеті відбувся грандіозний конкурс «Міс КНЛУ 2014». Шоу відбулося на найвищому рівні: від конкурсантів до спонсорів, від ведучих до членів журі.

Претендентки на звання «Міс КНЛУ» полонили усіх своєю вродою та талантами. Оцінювали їхню зовнішню та внутрішню красу члени вельмишановного зіркового журі: візажист, художник Олівія Джеймсон, фотограф Андрій Корінь, автор пригодницького роману «Золотий ключик», письменниця Марія Рута, Студміс Київ 2013 Катерина Демченко, фіналіст чемпіонату України з бальних танців 2004 року, срібний призер Сергій Олександрович Арнаутов, арт-директор торгових марок Патрис Бюте і Кул, перукар-стиліст міжнародного класу, ведучий телепроектів «Королева бала», «Большая перемена» та «На 10 лет моложе» Євген Калкатов, директор модельного агентства NewModels Ольга Капаніна-Камчатна, фотограф Анастасія Апраксіна та арт-директор танцювальної студії D-side Володимир Мостивенко. Вони були шоковані неймовірною вродою наших конкурсанток, тому нарада та обрання переможниці були запеклими. Титул «Міс КНЛУ 2014» завоювала студентка факультету перекладачів Олександра Бабенко. Першою Віце-Міс стала студентка факультету германської філології Анна Яночкіна. Звання Другої Віце-Міс дісталося студентці факультету романської філології Анастасії Герасименко. Глядацькі симпатії цього року були на боці студентки факультету романської філології Ольги Бондар. Проте жодна із дівчат не залишилася без уваги. Усім конкурсанткам були вручені грамоти з номінаціями та призи від спонсорів конкурсу. Величезний внесок в організацію та проведення шоу був зроблений творчою командою Анни Воскрес. Сподіваємося, що наступного року нам вкотре вдасться усіх вразити!