Звернення Cтудентської ради Київського національного лінгвістичного університету

Шановні студенти! Друзі! Громадяни!

Сьогодні наша молода країна переживає чергову кризу становлення! Ця криза - це початок нового періоду нашої історії. Ми віримо, що він не буде вже позначений людськими втратами та болем. Сподіваємось, що після останніх подій ми станемо сильнішими, впевненішими, більш об'єднаними та свідомими того, що ми живемо на одній, Богом даній землі - Україні!

Втім, ми також спостерігаємо за подіями, які ще тиждень тому здавались неможливими. Наш сусід, який довго переконував нас в своїй братній любові, Російська Федерація, проводить збройну агресію проти суверенності та територіальної цілісності України. Але ми певні, що українці, росіяни, татари, молдавани, грузини, вірмени, греки, болгари та численні інші національності, що об'єднані під величним званням Народ України не дадуть образити нашу державу!

Обращаемся ко всем русскоязычным гражданам: не верьте, что Вам в Украине грозит какая-либо опасность. В этой стране не пристало делить людей на своих и чужих, мы всегда были и есть, и будем едины! Мы всегда готовы и рады помочь Вам, независимо от Вашей национальной принадлежности. Все мы едины и как никогда должны поддерживать друг друга, потому что все мы живем в Украине и у нас нет другой земли!

Окремо хочемо віддати шану українським військовим, які, перебуваючи під постійним тиском та в блокаді на своїх базах у Криму, зберігають вірність присязі народу України і не піддаються на жодні провокації, тим самим не даючи приводу до подальшої інтервенції військ іншої країни!

Звертаємось також до всіх студентів з усіх регіонів з проханням підтримати це послання дружби та віри, і донести його до кожного!

Сподіваємось, що світова спільнота також проявить відповідну реакцію на останні події та перетворить свою "глибоку занепокоєність" на реальні дії!

Україна єдина! Україна переможе!

Слава Україні!
Студентська рада КНЛУ