Мистецький поєдинок «Містер КНЛУ 2019»

Чоловіча мужність захоплює, приваблює, надихає… Саме чоловічу силу, природню харизму, мистецьку професійність та безмежний талант ми мали за ціль показати під час шоу «Мистецький поєдинок».

Найкращі парубки КНЛУ розкрили свій потенціал та серце повній глядацькій залі. Абсолютно різні, незрівняні хлопці створили для журі неабияку складність у визначенні кращого.

Ми використали боксерську тематику як художній образ, який розкрив мужність конкурсантів та парадоксально віддзеркалив здатність хлопців доводити свою першість не силою, а талантом, імпровізацією, енергетикою.

Бурхливими оплесками 12 грудня у Центрі культури і мистецтв глядачі зустрічали справжніх красенів Київського національного лінгвістичного університету:

Учасник №1 – Future Zhao, студент підготовчої групи, факультету слов’янської філології.
Учасник № 2 – Рустам Рахімбердієв, студент третього курсу, факультету сходознавства.
Учасник № 3 – Олег Москаєв, студент другого курсу, факультету германської філології.
Учасник № 4 – Олексій Пожидаєв, студент першого курсу, факультету економіки і права.
Учасник № 5 – Михайло Рудов, студент четвертого курсу, факультету перекладознавства.
Учасник № 6 – Андрій Сулимовський, студент першого курсу, факультету германської філології.
Учасник № 7 – Hyeongyu Lim, студент четвертого курсу, факультету слов’янської філології.
Учасник № 8 – Данило Оніщук, студент першого курсу, факультету германської філології.

Мистецький поєдинок відбувся за сприяння Печерської райдержадміністрації, та щира подяка співорганізатору, начальнику відділу молоді та спорту, Оксані Кудрявцевій.

Конкурсна та концертна програма «Мистецького поєдинку» були створені творчим колективом Центру культури і мистецтв:

режисер – постановник Златоміра Магда,
хореографічна студія «Extreme» – керівник Ірина Тихонова,
театральна студія «Ейдос» – керівник Ольга Добровольська,
вокальна студія – керівник Тетяна Петриченко,
оркестр «Водограй» – керівник Василь Гнатчук,
та директор ЦКМ – Любомир Шишак.

А також:
звукорежисер – Олександр Демченко,
світло-режисер – Роман Рочняк,
дизайнер – Олександр Зварко,
фотограф – Юліана Кіндрацька,
відео оператор – Марія Корбут,
та оператор проектора – Ангеліна Ковтун.

Також до нас завітали на шоу відомий український колектив B&B project, який популяризує народні інструменти. На данний момент на YouTube і Фейсбук музиканти зібрали більше ніж 40 млн. переглядів.

Глядачі насолодились боксерським дефіле, абсолютною мужністю та розмаїттям мистецьких талантів, де парубки вражали хореографічною, вокальною, акторською майтерністю, та навіть бітбоксом, даруючи яскраві враження всім присутнім.

Результати визначені, отож запрошуємо до уваги:

У номінації «Містер Наполеглевість» був нагороджений Future Zhao.
У номінації « Містер Унікальність» був нагороджений Рустам Рахімбердієв.
У номінації «Містер Впевненість» був нагороджений Олег Москаєв.
У номінації «Містер Галантність» був нагороджений Олексій Пожидаєв.
У номінації «Містер Мужність» був нагороджений Михайло Рудов.
У номінації «Містер Артистичність» був нагороджений Андрій Сулимовський.
У номінації «Містер Харизматичність» був нагороджений Hyeongyu Lim.
У номінації «Містер Креативність» був нагороджений Данило Оніщук.
У номінації «Містер Глядацьких симпатій» за результатами он-лайн голосування був нагороджений Олег Москаєв.

За результатами конкурсу:
2 Віце-містер КНЛУ став Олег Москаєв, факультет германської філології.
1 Віце-містер КНЛУ став Андрій Сулимовський, факультет германської філології.
Звання «Містер КНЛУ 2019» здобув Hyeongyu Lim, факультет слов’янської філології.
Без жодних сумнівів - парубки наймужніші, найталановитіші та найобдарованіші!

Традиційно партнерами заходу стали, мережа піцерій №1 у світі «Domino`s Pizza», провайдер STARTNET, ресторан сімейних цінностей «МАФІЯ», студентська рада КНЛУ, профком студентів та аспірантів КНЛУ.  Також новими та цікавими подарунками були нагороджені учасники від партнерів автошкола Best Drive, Барбер Шоп «Цирюльник», Інститут Конфуція КНЛУ, караоке клуб «Indigo» та відділ молоді та спорту Печерської райдержадміністрації.
Щиросердно вітаємо всіх учасників та бажаємо залишатися такими ж надихаючими!

Фотогалерея події...