Шоу Стихій «Міс КНЛУ 2019»

Увесь світ визнає, що Україна славиться своїми красуням!

Їм завжди були притаманні неповторна врода, розум, працьовитість, талант, харизматичність, чарівність.

Сучасні леді втілюють у собі багатогранність найкращих жіночих рис, завжди залишаючись окрасою життя, як справжні діаманти. Прекрасні дівчата нашого університету готові до нових викликів та перемог, й звісно не залишились осторонь найочікуванішої подіі цієї весни – конкурсу «Міс КНЛУ 2019».

Шоу Стихій – це концептуальний формат цьогорічного конкурсу, де учасниці презентують себе через призму стихії як метафоричного відображення власної особистості. І стихії не обмежуються чотирма відомими, а навпаки – руйнують будь-які шаблони й дарують простір для самовираження.

Бурхливими оплесками 27 березня у Центрі культури і мистецтв глядачі зустрічали справжніх красунь Київського національного лінгвістичного університету:

Учасниця №1 – Дар’я Брикса. Студентка першого курсу, факультету сходознавства.
Учасниця № 2 – Юліана Кіндрацька. Студентка другого курсу, факультету економіки і права.
Учасниця № 3 – Крістіна Дещенко. Студентка першого курсу, факультету сходознавства.
Учасниця № 4 – Анастасія Нікітюк. Студентка третього курсу, факультету романської філології.
Учасниця № 5 – Вікторія Тиришкіна. Студентка другого курсу факультету германської філології.
Учасниця № 6 – Ольга Варикаша. Студентка третього курсу, факультету сходознавства.
Учасниця № 7 – Анастасія Веселова. Студентка першого курсу, факультету сходознавства.
Учасниця № 8 – Ангеліна Кохановська. Студентка другого курсу, факультету германської філології.
Учасниця № 9 – Вікторія Гойна. Студентка третього курсу, факультету перекладачів.

Конкурсна та концертна програма Шоу Стихій були створені творчим колективом Центру культури і мистецтв:
режисер – постановник Анастасія Байдеріна,
хореографічна студія «Extreme» – керівник Ірина Тихонова,
театральна студія «Ейдос» – керівник Ольга Добровольська,
вокальна студія – керівник Тетяна Петриченко,
оркестр «Водограй» – керівник Василь Гнатчук,
та директор ЦКМ – Любомир Шишак.

А також:
звукорежисер – Володимир Петровський,
світло-режисер – Роман Рочняк,
дизайнер Олександр – Зварко,
фотограф – Іван Данілов,
відео оператор – Олексій Ковбасюк,
та оператор проектора – Андрій Вознюк.

Також до нас завітав на шоу відомий український виконавець, автор пісень, телеведучий, режисер своїх кліпів – Андрій Кіше, який подарував учасницям свої пісні.

Глядачі насолодились елегантними дефіле, абсолютною красою, та розмаїттям мистецьких талантів, де дівчата вражали хореографічною, вокальною, акторською майтерністю, та навіть бойовими мистецтвами, даруючи яскраві враження всім присутнім.

Результати визначені, отож запрошуємо до уваги:

У номінації «Міс Грація» була нагороджена Дар’я Брикса.
У номінації « Міс Загадковість» була нагороджена Анастасія Веселова.
У номінації «Міс Романтичність» була нагороджена Анастасія Нікітюк.
У номінації «Міс Витонченість» була нагороджена Ангеліна Кохановська.
У номінації «Міс Пристрасть» була нагороджена Вікторія Гойна.
У номінації «Міс Креатив» була нагороджена Вікторія Тиришкіна.
У номінації «Міс Вишуканість» була нагороджена Крістіна Дещенко.
У номінації «Міс Харизматичність» була нагороджена Ольга Варикаша.
У номінації «Міс Чарівність» була нагороджена Юліана Кіндрацька.
У номінації «Міс Глядацьких симпатій» за результатами он-лайн голосування була нагороджена Ангеліна Кохановська.

За результатами конкурсу:

2 Віце-міс КНЛУ стала Анастасія Веселова, факультет сходознавства.
1 Віце-міс КНЛУ стал Анастасія Нікітюк, факультет романської філології.
Звання «Міс КНЛУ 2019» здобула Вікторія Гойна, факультет перекладачів.

Без жодних сумнівів – дівчата найгарніші, найталановитіші та найобдарованіші!
Традиційно партнерами заходу стали , мережа піцерій №1 у світі «Domino`s Pizza», клуб ATLAS та провайдер STARTNET. Також новими та цікавими подарунками були нагороджені учасники від партнерів автошкола DrivePro, ресторан сімейних цінностей «МАФІЯ», компанія та бренд Queen B, бар «Гадкий Койот» та фестивальне агентство АртФестЦентр.

Щиросердно вітаємо всіх учасниць та бажаємо кожному знайти свою стихію життя!

Фотогалерея новини...