ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Управлінські науки в сучасному світі"

В Київському національному лінгвістичному університеті обговорили актуальні питання розвитку управлінських наук в умовах сьогодення, в рамках проведення 10–11 грудня 2015 р. ІІ Міжнародної науково-практичної конференції "УПРАВЛІНСЬКІ НАУКИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ".

Основною метою проведення конференції є вивчення передових надбань в галузі управлінських наук і проведення наукової дискусії з питань функціонування та розвитку різних аспектів вітчизняної і світової економіки.

У цьому році конференція зібрала близько 150 учасників з освітніх та наукових установ України та світу, які представили свої наукові здобутки в галузі управлінських, соціальних та економічних наук.

Міжнародна науково-практична конференція "УПРАВЛІНСЬКІ НАУКИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ" проводиться в Київському національному лінгвістичному університеті з 2014 року, за підтримки ректора КНЛУ, доктора філологічних наук, професора Васька Романа Володимировича.

У цьому році до організації конференції долучилися провідні вищі навчальні заклади України: Національний університет біоресурсів і природокористування України, ДВНЗ "Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника", Національний університет фізичного виховання і спорту України та інші. Суттєву організаційну і технічну підтримку заходу надала консалтингова компанія EmPower Research та інформаційний ресурс www.EconConf.com.

У цьому році в рамках конференції було проведено 5 майстер-класів з актуальних питань управління, економіки і фінансів, один круглий стіл на тему "Участь молоді у профспілковому русі: історія і перспективи розвитку в Україні", який пройшов за підтримки Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та громадської організації "Центр аналізу і розвитку освіти та науки" та 2 навчально-практичні тренінги.

На пленарному засіданні були заслухані доповіді провідних вчених, серед виступаючих представники системи вищої освіти та науки України: КНЛУ, КНЕУ ім. В. Гетьмана, НУБіП, НПУ ім. М. Драгоманова, Національної академії державного управління при Президентові України, Інституту економіки та прогнозування НАН України, Чернігівського державного технологічного університету та інші.

Підводячи підсумки дводенної роботи, завідувач кафедри менеджменту і маркетингу Київського національного лінгвістичного університету, доктор наук з державного управління Дацій Надія Василівна зазначила, що в цілому конференція пройшла успішно, і висловила упевненість у тому, що її чекає подальший розвиток.

На думку самих учасників, проведена конференція виявилася плідною і порадувала насиченою програмою.
В рамках організації проведення конференції, організаційний комітет налагодив співпрацю з науковим спеціалізованим журналом "Молодий вчений" і усі учасники конференції мали змогу опублікувати у ньому свою статтю. До початку проведення конференції вийшов спеціалізований випуск журналу "Молодий вчений", де було представлено 26 наукових робіт науково-педагогічних працівників та студентів факультету економіки і права КНЛУ.

Конференцію підтримали провідні інформаційні видання, що спеціалізуються у сфері менеджменту, маркетингу та управлінні: Комунікаційний хаб Ekonomika, журнали "MMR" и "ТОП-100. Рейтинг крупнейших".

Учасники конференції відзначили високий професійний рівень організації заходу та актуальність запропонованих тем, висловивши бажання взяти участь у конференції і у 2016 році.

Спецвипуск КНЛУ 2015>>                                                                                              <<Фотогалерея новини