Проект Темпус «Вдосконалення викладання європейських мов на основі впровадження онлайн-технологій у підготовку вчителя»

Київський національний лінгвістичний університет здобув перемогу у 6-му конкурсі програми Tempus IV та став учасником проекту 544161-TEMPUS-1-2013-1-UK-TEMPUS-JPCR Aston University ِDeveloping the Teaching of European Languages: Modernising Language Teaching through the Development of Blended Masters Programmes («Вдосконалення викладання європейських мов на основі впровадження онлайн-технологій у підготовку вчителя»).

Мета проекту – розширення співробітництва між країнами Європейського Союзу, що ввійшли у проект (Великою Британією, Німеччиною, Францією), та країнами-партнерами (Україною, Росією, Узбекистаном) у галузі вищої освіти через вдосконалення викладання європейських мов на основі впровадження онлайн-технологій. Проект спрямований на посилення взаємозв’язку між середньою та вищою освітою, а також  на модернізацію навчальних магістерських програм у площині Болонського процесу.
Цільова група проекту – це викладачі іноземних мов вищих навчальних закладів, магістранти та аспіранти, викладачі регіональних вузів з підвищення кваліфікації вчителів, вчителі європейських мов у школах та представники місцевих структур у сфері освіти.
Загальним координатором  цього проекта є директор програм післявузівської освіти Університету Астон Сью Гартон (м. Бірмінгем, Велика Британія), координатором проекту зі сторони країн-партнерів – Галина Телегіна (м.  Тюмень, Російська Федерація).
Координатором проекту зі сторони Київського національного лінгвістичного університету є доктор філологічних наук, професор Валігура Ольга Романівна.

3-6 березня 2014 р. завідувач кафедри східної філології КНЛУ проф. Валігура О.Р. і головний бухгалтер університету Іванюха Н.А. представляли Київський національний лінгвістичний університет на відкритті проекту ТЕМПУС 544161-TEMPUS-1-2013-1-UK-TEMPUS-JPCR Aston University «Вдосконалення викладання європейських мов на основі впровадження онлайн-технологій у підготовку вчителя», що відбувалося в Тюменському державному університеті. У заході взяли участь представники вищих навчальних закладів – членів консорціуму: Університет Астон (Велика Британія), Університет Кан Нижня Нормандія (Франція), Педагогічний університет Фрайбурга (Німеччина), Київський національний лінгвістичний університет (Україна), Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського (Україна), Тюменський державний університет (РФ), Ярославський державний педагогічний університет ім.  К.Д. Ушинського (РФ), Воронезький педагогічний університет (РФ), Самаркандський державний інститут іноземних мов (Узбекистан), Узбецький державний університет світових мов (Узбекистан).
Програма відкриття містила презентацію проекту і презентації вузів-партнерів, круглий стіл «Проблеми підготовки вчителів іноземних мов у європейському, національному і регіональному контекстах».

Презентацію КНЛУ як учасника проекту ТЕМПУС 544161-TEMPUS-1-2013-1-UK-TEMPUS-JPCR Aston University дивись тут>>