Міжнародна наукова конференція «INTERACTION OF LANGUAGES AND CULTURES IN EUROPE: BORDER AND CONTACT AREAS»

08 вересня 2021 р. ректор КНЛУ професор Васько Р. В. та проректор з наукової роботи професор Корольова А. В. представляли Університет на Міжнародній науковій конференції «INTERACTION OF LANGUAGES AND CULTURES IN EUROPE: BORDER AND CONTACT AREAS», яка відбулася в онлайн-форматі в м. Вільнюс Литовської Республіки.

Міжнародна наукова конференція організована Інститутом литовської мови (Institute of the Lithuanian Language, Vilnius) спільно з Інститутом славістики Польської академії наук (Institute of Slavic Studies of the Polish Academy of Sciences, Warszaw).

Доповідь на тему «Глобально-прецедентні оніми як результат міжкультурного трансферу» викликала жваву дискусію, в результаті якої були окреслені перспективи подальшого дослідження запропонованої наукової проблематики.

Повний текст доповіді буде опублікований у науковому журналі Acta Baltico-Slavica (vol. 46, 2022), що індексується в наукометричній базі даних Scopus.

Фотогалерея новини...