П’ята фаза Проекту

З 28 вересня по 02 жовтня 2015 р. в межах проекту Темпус 544161-TEMPUS-1-2013-1-UK-TEMPUS-JPGR "Вдосконалення викладання європейських мов: модернізація викладання через розвиток магістерських програм на основі комбінованих технологій" (DeTEL) проректор з навчально-виховнї роботи та міжнародних зв’язків проф. Сєрякова І. І. та координатор проекту від Київського національного лінгвістичного університету проф. Валігура О. Р. взяли участь у семінарі з розробки критеріїв оцінювання нової програми навчання студентів за допомогою середовища Moodle. Семінар відбувся в Університеті Кан (Французька Республіка).

У роботі семінару взяли участь представники робочих груп вузів-партнерів з України, Росії та Узбекистану. Проводила семінар координатор проекту д-р С’ю Гартон (Університет Астон, Велика Британія).

Під час семінару представники вузів-учасників консорціуму представили підсумки впровадження проекту у вигляді нових магістерських програм (Київський національний лінгвістичний університете, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), введення нових дисциплін, що відповідають розробленим в проекті модулям, у вже існуючі магістерські програми (Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, Тюменський державний університет, Узбецький державний університет світових мов, Ярославський державний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського), використання розроблених матеріалів у викладанні навчальних дисциплін.

Учасники семінару активно обговорювали критерії оцінювання результатів реалізації магістерської програми у сфері мовної освіти та прийняли рішення розробити матеріали для оцінювання досягнень студентів, а також для з’ясування думки студентів та викладачів про розроблені для програми матеріали.

Були також підведені підсумки завантаження усіх модулів на електрону платформу Самаркандського державного інституту іноземних мов, визначені терміни участі викладачів з університетів Великої Британії, Франції та Німеччини у навчанні магістрів вузів-парнерів України, Росії, Узбекистану, прийнято рішення про створення єдиного сайту проекту Темпус на платформі Університету Астон (Велика Британія).