Початок підготовки магістра філології

У межах проекту Темпус 544161-TEMPUS-1-2013-1-UK-TEMPUS-JPGR Developing the Teaching of European Languages: Modernising Language Teaching through the Development of Blended Masters Programmes ("Удосконалення викладання європейських мов: модернізація викладання через розвиток магістерських програм на основі комбінованих технологій") Київський національний лінгвістичний університет на факультеті германської філології розпочав підготовку магістра філології за новою магістерською програмою, розробленою під керівництвом Університету Астон (Велика Британія), Фрайбурзького педагогічного університету (Федеративна Республіка Німеччина) та Університету Кан (Французька Республіка).

Нова програма передбачає навчання за допомогою навчального середовища Moodle та використання найновітніших інформаційних технологій в освіті. На сьогоднішній день в групі навчається 12 студентів-магістрів, які протягом року будуть опановувати європейські тенденції в навчанні іноземних мов та користуватися найсучаснішими матеріалами у вивченні англійської мови.