Фінальна фаза проекту

З 21 по 24 листопада 2016 р. в межах проекту Темпус 544161-TEMPUS-1-2013-1-UK-TEMPUS-JPGR "Удосконалення викладання європейських мов: модернізація викладання через розвиток магістерських програм на основі комбінованих технологій" викладачі Київського національного лінгвістичного університету проф. Валігура О. Р. та ст. викл. Кучерина О. В. відвідали Узбецький університет світових мов з метою участі у заключній конференції проекту, яка була присвячена каскадному навчанню.

Конференція тривала 2 дні, протягом яких викладачі з різних країн, залучених до реалізації проекту, провели семінари для узбецьких вчителів та викладачів, з метою ознайомлення їх з новими технологіями. Матеріалами та передання досвіду викладання.

Проф. Валігура О.Р. та ст. викл. Кучерина О. В. (Київський національний лінгвістичний університет) разом з доц. Мироненко Т.П. (Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського) на чолі з д-ром Муною Морріс –Адамс (Університет Астон, Велика Британія) провели два заняття з методики викладання іноземних мов присвячених Task-Based Learning.

В цілому було проведено 14 практичних занять, на яких були представлені усім 7 модулів нової магістерської програми. По закінченню конференції, усі учасники отримала сертифікати про участь.