Оголошується конкурс серед студентів 4 курсу відділення французької мови факультету романської філології КНЛУ на участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ в Університеті Кан-Нормандія, м. Кан, Французька Республіка

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
серед студентів 4 курсу відділення французької мови
факультету романської філології КНЛУ
на участь у програмі академічної мобільності Erasmus+
для навчання на першому році магістратури
в Університеті Кан-Нормандія,
м. Кан, Французька Республіка
 у 2016-2017 н. р.

Вимоги до кандидата:

• відповідні компетенції для написання магістерського дослідження з французької філології;
  • висока академічна успішність;
  • володіння французькою мовою не нижче рівня В2;
  • наявність закордонного паспорту.

Для участі у конкурсі потрібно:

• До 12 квітня 2016 р. включно звернутися у відділ міжнародних зв’язків (1 корпус, кім. 202) і написати заяву на участь у конкурсі.
  • До 13 квітня 2016 р. включно подати у паперовому вигляді та надіслати на електронну адресу кафедри романських мов ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) такі документи, назвавши відповідний лист «Еразмус+»:
  1. Резюме, написане французькою мовою.
  2. Мотиваційний лист, написаний французькою мовою (1 сторінка).
  3. Проект майбутнього магістерського дослідження, написаний французькою мовою (1 сторінка).
  • Копію заповнених сторінок залікової книжки із зазначенням середнього балу екзаменаційно-залікової З’явитися 14 квітня 2016 р. о 10:00 в 202 ауд. 1 корпусу на співбесіду, яка відбудеться французькою мовою.