Оголошується конкурс для участі у програмі міжнародної академічної мобільності ERASMUS+ у рамках міжнародної співпраці з Університетом Кадіса (Королівство Іспанія)

Шановні здобувачі вищої освіти!

У рамках міжнародної співпраці з Університетом Кадіса (Королівство Іспанія) оголошується конкурс для участі у програмі міжнародної академічної мобільності ERASMUS+  (Student Mobility for Studies “Full Grant” / “Zero Grant”) на 2021/2022 н. р.

Вимоги до кандидата:
•    висока академічна успішність;
•    рівень володіння іспанською мовою не нижче рівня В1;
•    наявність закордонного паспорту.

Для участі в конкурсі потрібно:
1.    До 9 квітня 2021 р. включно звернутися до відділу міжнародного співробітництва та академічної мобільності (к. 202, 1 корпус) та подати заяву на участь у конкурсі.
2.    Надати Конкурсній комісії:
- мотиваційний лист, написаний іспанською мовою (1 сторінка);
- копію сторінок залікової книжки;
- копія закордонного паспорту.
3.    З’явитися у квітні 2021 р. на співбесіду, що проводиться іспанською мовою. Про час, дату і місце проведення співбесіди буде повідомлено додатково на веб-сторінці КНЛУ.

Відділ міжнародного співробітництва та академічної мобільності