Міжнародна співпраця з Університетом Швебіш-Гмюндт (Федеративна Республіка Німеччина)

Шановні студенти!
Оголошується конкурс за програмою академічної мобільності ERASMUS+!

У рамках міжнародної співпраці з Університетом Швебіш-Гмюндт, (Федеративна Республіка Німеччина) оголошено конкурс для студентів КНЛУ для участі в програмі міжнародної академічної мобільності ERASMUS+ (Student Mobility for Studies) на другий семестр 2020/2021 н.р. на період з квітня по липень 2021 р.

Основні критерії відбору:
–    академічна успішність;
–    участь у громадському житті Університету;
–    виконання науково-дослідницьких проектів;
–    володіння німецькою мовою не нижче рівня B1.

Документи (заява на участь у конкурсі, мотиваційний лист, копія закордонного паспорту) приймаються у відділі міжнародного співробітництва та академічної мобільності (каб. 202, I корпус університету) до 10.11.2020 р.
Конкурсна комісія факультету на підставі наданих документів та усної співбесіди зі студентом приймає рішення про рекомендацію кращих студентів для участі у програмі.

Відділ міжнародного співробітництва та академічної мобільності