Участь у програмі стажування Erasmus+ Researcher Development Week

З 23–27 липня 2018 року Маріна О. С., доктор філологічних наук, доцент кафедри англійської філології і філософії мови імені професора О. М. Мороховського перебувала в університеті Гранади, Королівство Іспанія за програмою стажування Erasmus+ Researcher Development Week. Програма стажування передбачала участь дослідників та науковців з різних країн з університетів-партнерів університету Гранади. У програмі взяли участь 120 науковців з 25 країн. Метою програми був обмін досвідом та налагодження академічних зв’язків між науковцями. Крім того, учасники мали можливість ознайомитись з дослідницькими проектами, що впроваджуються в університеті Гранади, зустрітися з викладачами та науковцями відповідної галузі науки, отримати загальні відомості про університет, дослідницькі та наукові програми та проекти, відвідати основні корпуси університету та дізнатись про його історію, взяти участь у заходах дотичних до сфери їх наукових інтересів, прослухати презентації, а також відвідати Центр дослідження мислення, мозку та поведінки. Крім того, були встановлені контакти з представниками з університетів Єгипту, Філіппін, Грузії, Іспанії, Італії, Молдови, Німеччини.

Фотогалерея новини...