Зустріч з П'єром Ларіве, професором Університету Кан, Нижня Нормандія, Французька республіка

11–13 квітня 2018 року доктор П'єр Ларіве, професор університету Кан, Нижня Нормандія (Французька республіка) взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Україна і світ: діалог мов та культур» в Київському національному лінгвістичному університеті та виступив на пленарному засіданні як головний спікер з темою: «Advances in diachronic linguistics», яка викликала жвавий інтерес і дискусію.

Також зустрівся з викладачами та студентами факультету романської філології стосовно актуальних напрямів наукових досліджень сучасної лінгвістики. Завдяки координатору візиту, кандидату філологічних наук, доценту, завідувачу кафедри романських мов, в. о. декана факультету романської філології КНЛУ Рубан В. О., програма перебування професора П'єра Ларіве в Києві була в культурному аспекті змістовною та насиченою.

Крім того, між Університетом Кан, Нижня Нормандія та КНЛУ здійснюється співробітництво в рамках 2-стороннього Договору та програми академічної мобільності ERASMUS+.

Фотогалерея новини...