Стажування за програмою ERASMUS + KA 107 в університеті м. Кан (Нормандія), Французька Республіка

З 18 по 22 березня 2019 р. стажування за програмою ERASMUS + KA 107 в університеті м. Кан (Нормандія) Французька Республіка проходила доктор філологічних наук, проф. Савчук Р.І., завідувач кафедри іспанської та французької філології факультету романської філології. Стажування (stage d’enseignement) передбачало обмін досвідом, асистування французьким колегам і викладання окремих дисциплін студентам, які вивчають в університеті м. Кан (Нормандія) французьку мову як іноземну (FLE).

За звітний період Савчук Р.І. провела заняття з практики французької мови (Communication, рівень C1) та граматики французької мови (труднощі, з якими стикаються україномовні студенти при вивченні минулих часів у французькій мові, рівень C1), а також підготувала фрагмент заняття з інтерпретації тексту (аналіз і інтерпретація французького псевдоавтобіографічного роману, рівень C1 ).

Фотогалерея новини...