Участь викладачів КНЛУ у програмі міжнародної академічної мобільності Erasmus+

З 15 по 19 травня 2017 р. доценти кафедри романської і новогрецької філології та перекладу Бокова П. М. і Залєснова О. В. проходили стажування по програмі академічної мобільності Ерасмус + в Університеті міста Кадіс (Королівство Іспанія).

Стажування співпало із проведенням в Університеті Кадіса міжнародного форуму “International Staff Week”, в роботі якого взяли участь біля ста працівників вищої освіти із 19 країн Європи, Азії, Африки та Латинської Америки.

У рамках проведення цього форуму було організовано багато різноманітних заходів (доповідей, обговорень, презентацій, круглих столів, тощо), що сприяло обміну досвідом між працівниками вищої школи різних країн.

Також за період стажування Боковою П. М. були прочитані лекції з історії перекладу, а Залєсновою О. В. були прочитані лекції з теорії перекладу для студентів і аспірантів з країн східної Європи, Азії та Латинської Америки, що навчаються в Університеті Кадіса за програмою Ерасмус +.