Візит Посла Республіки Індія в Україні до Університету

15 грудня 2015 р. відбувся візит Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Індія в Україні Його Високоповажності пана Кумара Маноджа Бхарті та представників Посольства Республіки Індія в Україні до нашого Університету.

У рамках візиту відбулися зустрічі з керівництвом Університету, студентами та викладачами відділення мови гінді факультету сходознавства. На честь свята вогнів Дівалі студенти відділення мови гінді під керівництвом ст. викладача Реутова Є. А. та ст. викладача Бєсєдіної В. В. привітали Його Високоповажність яскравою культурною програмою.

Дана зустріч стала новим етапом до подальшого розвитку українсько-індійських  відносин в академічній сфері, відкрила перспективи співпраці в галузі програм обміну викладачами та студентами і організації спільних культурно-освітніх проектів з мови гінді.

більше фотографій див. у фотогалереї новини