Новий європейський партнер Університету

08 вересня 2015 р. відбулося підписання Договору про співпрацю між КНЛУ та Софійським Університетом св. Климента Охридського (Республіка Болгарія).

Підписання цього Договору розширило можливості співпраці Університету в галузі програм обміну студентами та викладачами, проведення спільних наукових, освітніх і культурних проектів, участі у наукових конференціях та публікації у фахових збірниках.

Інформація про міжнародну подію знайшла відображення на сайті Софійського Університету св. Климента Охридського. Режим доступу:

_za_chuzhdi_ezici_i_s_kievskiya_nacionalen_lingvistichen_universitet