Участь у європейській конференції Інститутів Конфуція

З 06 по 09 вересня 2015 р. відбулася спільна конференція європейських Інститутів Конфуція на базі Інституту Конфуція Софійського Університету св. Климента Охридського (Республіка Болгарія).

У заході активну участь узяли проректор з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків, директор Інституту Конфуція КНЛУ від української сторони проф. Сєрякова І. І. та директор Інституту Конфуція КНЛУ від китайської сторони доц. Ши Яцзюнь. У ході конференції Інститут Конфуція КНЛУ отримав високу оцінку своєї діяльності.

Тематика конференції – обговорення результатів роботи та перспектив подальшого розвитку європейських Інститутів Конфуція.

Детальніша інформація про міжнародну подію представлена на сайті Софійського Університету св. Климента Охридського. Режим доступу: