Новий французький ВНЗ-партнер КНЛУ

23 червня 2015 р. в рамках українсько-французького форуму на базі Міністерства освіти і науки України відбулося підписання двосторонньої Угоди між КНЛУ та Університетом Кан Нижня Нормандія, Французька Республіка.

Під час заходу перший заступник Міністра Інна Совсун та заступник Міністра Максим Стріха дали спільну прес-конференцію з ректорами українських та французьких ВНЗ за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Французької Республіки в Україні пана Алена Ремі.

В рамках візиту до України ректор Університету Кан Нижня Нормандія проф. П’єр Сіно та координатор з міжнародної діяльності пані Ноемі Ларуй провели робочу зустріч з проректором з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків проф. Сєряковою І. І., завідувачем кафедри романських мов факультету романської філології доц. Рубан В. О., викладачами та студентами відділення французької мови факультету романської філології та співробітниками відділу міжнародних зв’язків у Центрі французької мови та культури КНЛУ.

Підписання даної рамкової Угоди та Додатку до неї відкриває перспективи реалізації програм академічної мобільності для викладачів та студентів відділення французької мови факультету романської філології КНЛУ.