Вітаємо Інститут Конфуція КНЛУ з перемогою!

Вітаємо Інститут Конфуція КНЛУ з перемогою у Відбірковому турі XIV Всесвітнього конкурсу «Міст китайської мови» серед студентів України!

14 травня 2015 р. в актовій залі Київського національного лінгвістичного університету (КНЛУ) відбувся Відбірковий тур XIV Всесвітнього конкурсу «Міст китайської мови» серед студентів України.

Засновник конкурсу – Штаб-квартира Інститутів Конфуція / Ханьбань, КНР. Мета конкурсу – відбір кращих знавців китайської мови і культури серед українського студентства для подальшої участі у Всесвітньому конкурсі «Міст китайської мови», який щорічно відбувається під егідою Штаб-квартири Інститутів Конфуція / Ханьбань в КНР. Організатори конкурсу – Відділ з питань освіти Посольства КНР в Україні та Інститут Конфуція Київського національного лінгвістичного університету (директор Інституту Конфуція КНЛУ від китайської сторони – доктор політичних наук, доц. Ши Яцзюнь; директор Інституту Конфуція КНЛУ від української сторони – проректор з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків КНЛУ, доктор філологічних наук, проф. Сєрякова І.І.). Спонсор конкурсу – ТОВ «Леново Юкрейн».

У церемонії відкриття взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Чжан Сіюнь, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Пацкан Валерій Васильович, головний спеціаліст Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України Котова Ольга Геральдівна, Депутат Київради VII скликання Федоренко Ігор Петрович та директор Київської гімназії східних мов №1 Кіт Юрій Петрович.

Серед конкурсантів – слухачі Інституту Конфуція Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, Інституту Конфуція Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Інституту Конфуція Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського, Одеського державного університету та Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету.

Результати Відбіркового туру XIV Всесвітнього конкурсу «Міст китайської мови» серед студентів України такі:

І місцеЗасуцька Юлія – слухач Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету, студентка відділення китайської мови факультету сходознавства Київського національного лінгвістичного університету;

ІІ місцеОстапчук Людмила – слухач Інституту Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

ІІІ місцеШукаль Христина – студентка Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського.