Нагородження званням «Почесний доктор КНЛУ»

27 лютого 2015 р. за рішенням вченої ради КНЛУ відбулася урочиста церемонія нагородження званням «Почесний доктор КНЛУ» ректора Будапештського Університету ім. Лоранда Етвьоша, проф. Барна Мезей та угорсько-українського бізнесмена, мецената, спонсора Центру угорської мови та культури пана Імре Пака за вагомий особистий внесок у розвиток україно-угорської освітньої, наукової та культурної співпраці, за зміцнення авторитету Київського національного лінгвістичного університету на міжнародній арені та за сприяння у підготовці фахівців Університету із кваліфікації «філолог, викладач угорської та англійської мов і зарубіжної літератури».

У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні пан Ерно Кешкень, народний депутат України В.В. Пацкан, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України Г.І. Новосад, ректор КНЛУ, доктор філологічних наук, професор Р.В. Васько, проректор з навчально-виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент М.І. Соловей,  проректор з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків, доктор філологічних наук, професор І.І. Сєрякова, проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор О.В. Матвієнко,  проректор з адміністративно-господарчої роботи В.П. Корчук, декан факультету германської філології, кандидат філологічних наук, доцент І.П. Мойсеєнко, голова вченої ради КНЛУ, доктор філологічних наук, професор Денисова С.П., члени спеціалізованої вченої ради КНЛУ, представники Київського товариства угорців, співробітники відділу міжнародних зв’язків КНЛУ, викладачі та студенти відділення угорської мови КНЛУ.

Програма візиту почесних гостей включала офіційну церемонію нагородження званням «Почесний доктор КНЛУ» на засіданні спеціалізованої вченої ради КНЛУ, зустріч зі студентами та викладачами відділення угорської мови КНЛУ та урочистий прийом в Посольстві Угорщини в Україні. Його Високоповажність пан Ерно Кешкень вручив відділенню угорської мови КНЛУ підручники та матеріали для підвищення ефективності викладання угорської мови в КНЛУ у рамках програми  «Підтримка програм розвитку в Україні, що пов’язані зі Східним Партнерством».

У знак подяки студенти відділення угорської мови КНЛУ виступили з літературно-музичною програмою.