Німецько-український цикл лекцій у співпраці з Педагогічним інститутом Швебіш Гмюнд (Федеративна Республіка Німеччина)

29 квітня 2022 року
відбулося офіційне відкриття німецько-українського циклу онлайн-лекцій з мовознавства у співпраці з Педагогічним інститутом Швебіш Гмюнд, Федеративна Республіка Німеччина. З привітальним словом виступили ректор КНЛУ проф. Роман ВАСЬКО і ректорка Педагогічного інституту Швебіш Гмюнд проф. Клаудія ФОРСТ; доктор Педагогічного інституту Швебіш Гмюнд п. Бйорн Лазер виступив з лекцією на тему: «Граматика тексту II: конекція». У лекції взяли участь понад 50 викладачів і студентів факультету германської філології КНЛУ. Захід було організовано та проведено за підтримки кафедри німецької філології факультету германської філології та відділу міжнародних зв’язків КНЛУ.

Професорсько-викладацьким складом Педагогічного інституту Швебіш Гмюнд планується цикл лекцій, присвячених актуальним питанням лінгвістики. Щиро запрошуємо студентів, аспірантів, молодих учених та викладачів Університету долучатися до міжнародних активностей щоп’ятниці о 09:40 за посиланням: