Програма навчання в Німеччині

Шановні студенти!

Ми хотіли б представити Вам актуальне оголошення про відбір кандидатів на участь у програмі «Коледж імені Карла Фрідріха Гьорделера  «Good Governance». Радимо Вам використати цей шанс і взяти участь у конкурсному відборі особисто та/або сприяти у поширенні інформації щодо програми серед потенційних кандидаток та кандидатів.

Коледж імені Карла Фрідріха Гьорделера «Good Governance» – це однорічна німецькомовна програма підвищення кваліфікації Фонду Роберта Боша у співпраці з Німецьким Товариством Зовнішньої  Політики (DGAP) у сфері публічного управління. Програма розрахована на представників нової генерації управлінців, що готові брати відповідальність за майбутнє. Протягом року для учасників передбачено участь у трьох семінарах  та реалізацію проекту на батьківщині. До участі в програмі будуть обрані 20 кращих кандидатів, які володіють німецькою мовою, з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії, Сербії, Туреччини та України. Професор Гюнтер Ферхойген, колишній Віце-Президент Європейської Комісії супроводжує програму в якості Директора Коледжу.

Учасниці та учасники програми Коледж Гьорделера матимуть можливість:

• встановити контакти з авторитетними експертами у сфері суспільних відносин, управління, політики з Німеччини та Євросоюзу;
  • підвищити кваліфікацію з питань модернізації управління й належного врядування та отримати відповідний сертифікат німецького університету;
  • безпосередньо ознайомитись з роботою німецьких інституцій, які функціонують в аналогічній до вітчизняної установи сфері;
  • розвинути свої управлінські компетенції та отримати знання та навички в галузі  проектного менеджменту;
  • впровадити за підтримки досвідченого проектного менеджера власний проект на батьківщині;
  • стати частиною міжнародної мережі ангажованих представників сфери управління  в Європі

Кінцевий термін подання заявок для участі у конкурсному відборі: 20 лютого 2017 року.
Початок програми: 06 вересня 2017 року.

Додаткова інформація: www.goerdeler-kolleg.de
Контакт в Німеччині: Клер Луція Ляйферт
Контакт в Україні: Людмила Бухаріна

Щиро дякуємо та  з найкращими побажаннями,
Клер Луціа Ляйферт (Claire Luzia Leifert)

Claire Luzia Leifert
Programmmitarbeiterin
Carl Friedrich Goerdeler-Kolleg für Good Governance
Robert Bosch-Zentrum für Mittel- und Osteuropa, Russland und Zentralasien
Deutsche Gesellschaft für Auswärtige Politik
Rauchstraße 17/18
10787 Berlin
Tel.: +49 (0)30 25 42 31-92
Fax: +49 (0)30 25 42 31-71
www.goerdeler-kolleg.de
Twitter: https://twitter.com/dgapev
Facebook: https://facebook.com/dgapev

Connect

Deutsche Gesellschaft für Auswärtige Politik e.V.
Rauchstraße 17/18, 10787 Berlin

Präsident: Dr. Arend Oetker