Міжуніверситетська співпраця: КНЛУ vs ОНЕУ

З 26 по 27 листопада 2015 р. студенти факультету перекладачів (напрям підготовки Туризм), факультету економіки і права (напрями підготовки: Менеджмент, Право, Маркетинг) в рамках навчально-тренінгової сесії відвідали місто Одесу.

Захід був організований КИЇВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ ЛІНГВІСТИЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ спільно з ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "МО "ЦЕНТР АНАЛІЗУ І РОЗВИТКУ ОСВІТИ ТА НАУКИ" (Голова – Антонишин А.П.), ПРОФСПІЛКОВОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ СТУДЕНТІВ І АСПІРАНТІВ КНЛУ (Голова – Петренко П.С.) та за підтримки ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ .

В рамках візиту відбулися наступні заходи:
– Навчальний тренінг "Комплекс маркетингу сучасного готелю" на базі Одеського національного економічного університету, де студенти мали змогу ознайомитися з сучасними методами управління та маркетингу суб’єктів готельного господарства. Учасники тренінгу отримали сертифікати від ОНЕУ;
– Ознайомча екскурсія знаковими містами міста Одеса;
– Покладання квітів до пам’ятника жертвам Голодомору у місті Одеса;
– Відвідування музею контрабанди, який є першим у країні музеєм контрабанди. Музей розташований в підвалі старовинного будинку на вулиці Катерининській. Зараз на стелажах музею зібрані більш 150 предметів конфіскованої контрабанди та ілюстрацій способів їх незаконного ввезення

В рамках поїздки члени Правління Ради молодих вчених КНЛУ (Антонишин А.П., Петренко П.С., Хусаінов Р.В.) провели ділову зустріч з представниками Ради молодих вчених ОНЕУ () (голова Ради – Шикіна О.В.) на предмет подальшої наукової та освітньої співпраці, спільному проведенні науково-практичних конференцій тощо.

Поїздка була організована на високому рівні, учасники поїздки мешкали в сучасному хостелі у центрі міста.

Дякуємо усім організатором поїздки, а також нашим партнерам з Одеського національного економічного університету.

Подібні навчально-пізнавальні поїздки наш Університет планує проводити і в подальшому, і вже у березні-квітні 2016 року нас очікує поїздка до міста Івано-Франківськ, де нас люб’язно буде зустрічати Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, слідкуйте за оголошеннями.

більше фотографій див. у фотогалереї новини