План підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КНЛУ у 2021 році
План підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КНЛУ у 2020 році
План підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КНЛУ у 2019 році
План підвищення кваліфікації педагогічних працівників КНЛУ у 2019 році
Програми
Форми документів для проходження підвищення кваліфікації
Форми документів для проходження стажування
Шановні педагогічні, науково-педагогічні та інші працівники закладів освіти!
Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує вас взяти участь у короткостроковій програмі підвищення кваліфікації «Використання безкоштовних онлайн-ресурсів для організації навчального процесу в дистанційній формі».
Орієнтовний період проведення: 09.12-15.12.2020 р.
Загальний обсяг: 30 годин (8 аудиторних годин).
Вартість: 350 грн.
Детальна інформація у вкладиші.
Післядипломна освіта в сучасному суспільстві є однією із пріоритетних складових неперервної освіти, яка надає кожній особистості можливість здійснювати постійне творче оновлення, розвиток та вдосконалення освіти протягом усього життя. Відповідно до Закону України “Про вищу освіту” післядипломна освіта здійснюється закладами післядипломної освіти або спеціалізованими підрозділами вищих навчальних закладів. Таким підрозділом в Університеті є Центр навчання іноземних мов і післядипломної освіти.
Центр навчання іноземних мов і післядипломної освіти було створено в жовтні 2016 року з двох структурних підрозділів Університету – Підготовчого відділення з іноземних мов та Центру післядипломної освіти та екстернату. Здобуття другої вищої освіти в КНЛУ було започатковано у 1962 році. Через різні форми навчання підготовку пройшли понад 14 тисяч викладачів та вчителів іноземних мов України. До 1968 року існували дворічні Вищі курси підготовки викладачів вищих навчальних закладів та курси підвищення кваліфікації (завідувач – Іонова І.М.). Згодом було створено відділення підготовки викладачів та підвищення кваліфікації з терміном навчання 1 рік, на базі якого у 1968 році було засновано факультет підвищення кваліфікації.
У різні роки факультет очолювали Філановський Г.Д., Воробйова Л.В., Бобирєва М.М., Іонова І.М., Чернуха А.М., Новікова О.М., Клименченко С.Д. Відповідно до Постанови колегії Міністерства вищої і середньої спеціальної освіти УРСР про перевірку рівня фахової підготовки вчителів середніх шкіл, які мають стаж роботи не менше 5 років, у 1968 році були створені одномісячні курси підвищення кваліфікації вчителів середньої школи. Слухачі факультету підвищували свій професійний рівень, отримували консультації провідних спеціалістів мовних кафедр, кафедр методики викладання іноземних мов, загального та українського мовознавства, педагогіки та психології. У різні роки на факультеті працювали такі знані в університеті та за його межами вчені, як професори Почепцов Г.Г., Мороховський О.М., Мороховська Е.Я., Харитонова І.Я., Бобирєва М.М., Шубняков Б.П., Винник В.О., Ковалів Ю.І., Скляренко Н.К., Бичкова Н.І., Курило В.М., доценти Чекаль Г.С., Тимошенко З.В.
Сьогодні роботу Центру навчання іноземних мов і післядипломної освіти забезпечують:
завідувач – Бондаренко Ельвіра Сидорівна, кандидат філологічних наук, доцент
секретар-друкарка – Тупало Ірина Миколаївна
диспетчер – Зуб Ірина Сергіївна
Головними напрямами навчально-педагогічної діяльності Центру є:
Центр навчання іноземних мов і післядипломної освіти пропонує широкий спектр навчальних програм з підвищення кваліфікації та стажування, що надає можливість науково-педагогічним працівникам здійснювати постійне творче оновлення, розвиток та вдосконалення освіти протягом усього життя.
Мета Центру – підготовка слухачів до вступу у заклади вищої освіти України, розвиток системи післядипломної освіти в КНЛУ для вдосконалення професійної підготовки викладачів шляхом поглиблення і розширення їх професійних знань, умінь і навичок, забезпечення післядипломної освіти за всіма напрямами та спеціальностями КНЛУ, з використанням потужного науково-педагогічного потенціалу та матеріально-технічної бази Університету.
Навчання проводять досвідчені викладачі та висококваліфіковані фахівці з іноземних мов, методики викладання іноземних мов, української мови, загального мовознавства, психології, педагогіки, перекладознавства та літературознавства. Широко застосовується у навчальній діяльності інформаційно-комунікаційні технології.
Випускникам підготовчих курсів видається сертифікат державного зразка. Випускникам курсів післядипломної освіти видається свідоцтво або сертифікат державного зразка.
Підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників КНЛУ та інших освітніх закладів України здійснюється відповідно до Законів України “Про вищу освіту”, “Про наукову і науково-технічну діяльність”, Положення про підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників Київського національного лінгвістичного університету від 30.09.2013 р.
Система підвищення кваліфікації в КНЛУ охоплює такі форми удосконалення професійної компетентності науково-педагогічних працівників:
• аспірантура;
• докторантура;
• пошукач (здобувач) для підготовки і захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата або доктора наук.
03680, Україна
МСП, м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73 (корпус № 1), кім. 116, 433
тел.: +38 (044) 287-60-28, +38 (044) 289-40-53
+38 (066) 189-47-20, +38 (093) 460-67-85
e-mail:
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73